Egzersizle zayıflama egzersiz diyeti

Araştırmalara göre her on bayandan sekizi egzersiz yapmamaktadır. İnsanlar zorda kalmadıklarında dahi yürümeye tenezül etmezler. Doğrusu bu durum sadece aşırı kilo alımına kadar olan kısımdır. Aşırı kilo alımında hanımlar genelde zayıflamanın yollarını ararlar. Bu nedenle ilk iş diyet programlarıdır.
Fakat diyet programlarının sadece işe yaramamasından dolayı egzersizlere başlarlar. Eğer kilo vermek istiyorsanız öncelikle her gün yapmalısınız. Fakat bazı yanlış yapılan egzersizler sonucunda insanların bedeni çok yorulmakta ve çeşitli sağlık problemleri meydana gelmektedir. yaparken kendinizi zorlamamanız gerekiyor. Egzersizlerin yapılması aslına bakılırsa çok basittir. yaparken önce ağaçların olduğu bölgeleri ya da sahil gibi yerleri tercih edin.
Peki denediniznmi ? Egzersiz diyeti ile kısa süre içerisinde kilo vermeyi kolaştırabilirsiniz.
Egzersiz diyet listesi : Çünkü bu tür yerlerde bol oksijen vardır.Bu ile sizde zayıflayabilirsiniz.
  • İlk önce ısınma hareketleri ile başlayın.
  • Ardından bir dakika bekleyin ve açma germe hareketleri ile devam edin.
  • Bu uygulamalar bittikten sonra on dakika tempolu koşun.
  • Tempolu koşudan sonra yirmi dakika serbest yürüyün.
  • Serbest yürüyüş esnasında derinçe nefes alıp verin.
  • Bu sizin içinizin açılmasını sağlayacaktır.
  • Eğer tempolu koşuya alışıksanız 15 dakika koşabilirsiniz.
  • Ya da her gün ilk ısınma ve açma germe hareketlerinden sonra 20 dakika bisiklete binin.

Egzersiz yaparak zayıflama önerileri, Egzersizle zayıflama hareketleri :

Araştırmalara göre her on bayandan sekizi egzersiz yapmamaktadır. İnsanlar zorda kalmadıklarında dahi yürümeye tenezül etmezler. Doğrusu bu durum sadece aşırı kilo alımına kadar olan kısımdır. Aşırı kilo alımında hanımlar genelde zayıflamanın yollarını ararlar.

Bu nedenle ilk iş diyet programlarıdır. Fakat diyet programlarının sadece işe yaramamasından dolayı egzersizlere başlarlar. Eğer kilo vermek istiyorsanız öncelikle her gün egzersiz yapmalısınız. Fakat bazı yanlış yapılan egzersizler sonucunda insanların bedeni çok yorulmakta ve çeşitli sağlık problemleri meydana gelmektedir. Egzersiz yaparken kendinizi zorlamamanız gerekiyor. Egzersizlerin yapılması aslına bakılırsa çok basittir.

Egzersiz yaparken önce ağaçların olduğu bölgeleri ya da sahil gibi yerleri tercih edin. Çünkü bu tür yerlerde bol oksijen vardır. İlk önce ısınma hareketleri ile başlayın.

Ardından bir dakika bekleyin ve açma germe hareketleri ile devam edin. Bu uygulamalar bittikten sonra on dakika tempolu koşun. Tempolu koşudan sonra yirmi dakika serbest yürüyün.

Serbest yürüyüş esnasında derinçe nefes alıp verin. Bu sizin içinizin açılmasını sağlayacaktır. Eğer tempolu koşuya alışıksanız 15 dakika koşabilirsiniz. Ya da her gün ilk ısınma ve açma germe hareketlerinden sonra 20 dakika bisiklete binin.

Egzersizle zayıflama egzersiz diyeti yazısına ait etiketler : , , , , , ,
Egzersizle zayıflama egzersiz diyeti yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. Tarih: 08 Eki 2010

Benzer Yazılar

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.