Turkcell Diyet Paketi

ve Acıbadem işbirliği ile artık Diyet cebimize kadar geldi.Haftada 1.5 TL ödeyerek, , önerileri, kişiye özel beslenmeye dair ipuçları en uzmanları tarafından sizlere geliyorTurkcell ve Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri işbirliği ile cepten oluşturuldu.
Acıbadem Sağlık Grubu diyetisyenleri tarafından hazırlanan “Turkcell Diyet Paketi” ile Turkcell aboneleri, haftada 1.5 TL karşılığında kişiye özel beslenme önerileri, videolar, motivasyon mesajları ve hedef kilo takipleri konusunda uzmanlardan rahatlıkla bilgi alabilecekler.

“Turkcell Diyet Paketi” adını taşıyan mobil sağlık paketine ilişkin olarak Acıbadem Maslak Hastanesi’nde basın toplantısı düzenlendi. Toplantıda konuşan Acıbadem Sağlık Grubu Genel Müdür Yardımcısı Birol Sümer, ”Acıbadem Mobil Sağlık Turkcell ile birlikte sizi sağlığa ulaştıracak yeni bir hizmeti başlatıyoruz. Sağlıklı ve kontrollü beslenmeyi, sağlıklı diyeti hedefleyenler için özel bir mobil sağlık paketi hazırladık. Bu servis ile size özel hazırlanmış bir sağlıklı beslenme programı ile kilo verecek ama daha önemlisi videolarımız ve SMS’lerimizle sağlıklı beslenme ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz” dedi.

BİR SMS KADAR YAKIN

Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar, diyet paketinin özenle hazırlandığını söyleyerek, “Sağlıklı beslenme programına cep telefonlarından kolayca ulaşabilecek. İnteraktif diyet yapmanın en kolay ve en ucuz yolunu sunduğumuz müşterilerimiz için sağlıklı yaşama adım atmak bir SMS kadar yakın” ifadesini kullandı.

NASIL YARARLANILABİLİR?

Paketten faydalanmak için Turkcell abonelerinin DIYET yazarak 2222’ye göndermeleri gerekiyor. Yaş, boy, kilo, cinsiyet, çalışma ortamları ve egzersiz alışkanlıklarıyla ilgili gelecek sorulara verilen yanıtlar sonrasında EVET DIYET yazıp 2222’ye gönderen Turkcell müşterileri haftada 1,5 lira karşılığında diyet paketinin hizmetlerinden yararlanabiliyor.

Turkcell Diyet Paketi yazısına ait etiketler : , , , , ,
Turkcell Diyet Paketi yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. Tarih: 23 Nis 2010

site aramaları:

  acıbadem diyet paketi  turkcell diyet paketi  

Benzer Yazılar

4 Comments »

 • AYŞEGÜL demiş ki:

  böyle bir hizmetin varlığından bihaberdim. bence çok güzel bir uygulama

 • DUYGU EKİCİ demiş ki:

  Bence de güzel bir uygulama bende yeni duydum.

 • DUYGU EKİCİ demiş ki:

  her operatör yapmalı bence..

 • Aysun kutlu demiş ki:

  Telefondan msj yöntemini yapıyorum yanlış diyor

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.