Kategori bilgisi:

Uzman Ender Saraç sağlık ve diyet üzerine öneri ve formülleri, özel çaylar, diyet listeleri Ender saraç tarafından hazırlanan kürler.

Diyetcim.net sitesinde bu kategori altında yayınlanan bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir
:Ender Saraç Formula 7 Nedir ?
Formula 7 Zayıflamak isteyen kişilerin bu sıralar en çok tercih ettiği bir hap ve ilaç desteği yöntemidir. Ünlü sanatçı Zerrin Özer’inde bu hapı kullanarak inanılmaz derece de zayıflamasından sonra kişilerin bu hapın etkisine ve faydasına daha da çok inanmasına yardımcı olmuştur. Ender Saraç Formula 7 tekniğinin ana maddeleri bitkisel ve şifalı otların muhteşem birleşmesindeki Formüle bağlıdır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[19 Eki 2010 | 35 Comments | ]

Ender Saraç’ın Göbek Eritme Diyeti Nedir ?
Yaz aylarına yavaş yavaş yaklaşıldığında genelde bayanların ve erkeklerin de korkulu rüyası olan göbek eritme sorunları ve istekleri doğal olarak boy göstermeye başlamaktadır. Ender Saraç göbek eritme diyeti ile bunu 21 günde tamamlayarak olağan ve kalıcı bir çözüm sunarak insanların sağlığına hiçbir zararı olmayacak şekilde başarmak artık hiçte zor değil.
Ender Saraç Göbek Eritme Diyeti Nasıl Yapılır ?
Ender Saraç göbek eritme diyetini iki farklı seçenek ile sunmaktadır. Bunlardan ilki genellikle ünlülerinde kullandığı bir iğne ile başlayarak HCG kısa adı verilen bu iğneyi göbek bölgesinden vücuda …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[14 Eki 2010 | 14 Comments | ]

Herkes yaşlanıyor, Ajda Pekkan gençleşiyor. Peki bunun sırrı ne? İşte bu sorunun cevabını Dr. Ender Saraç verdi: Süperstar Diyeti… İlker Gezici’nin haberi…Dr. Ender Saraç, Ajda Pekkan’ı gençleştiren Süperstar diyetini açıkladı: “Bol bol beyaz protein, soda ve yeşil çay.” Şifalı bitkiler içeren doğal tabletler var. Sentetik hiçbir şey yok

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[13 Eki 2010 | One Comment | ]

Basur için tedavi – Dr. Ender Saraç
Basur için bitkiler, basur için öneriler, basura iyi gelen bitkiler
Basura ne iyi gelir?
Ender Saraç’tan basur için öneriler;
Halk arasında basur olarak bilinen hemoroit hastalığı aslında bir cins varis plağıdır. Hemoroite yol açabilecek nedenler arasında uzun süre oturmaktan, fazla acılı yemeye, kabızlıktan, yoğun strese kadar çeşitli nedenler sayılabilir.
Basur için bitkisel formüller
Gotu kola, aloe vera, rutin biyoflavonoidi ve bazı ayurveda tabletleri genel varis eğilimini azaltarak yararlı olabilir.
Basur için bitki çayları
Kuşburnu ve kök zerdeçaldan karışım çay yapıp içmek ayrıca günde en az 2 litre ılık …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Eki 2010 | No Comment | ]

Ender Saraç’tan yorgunluk Giderici Formüller
Günümüzün en büyük yakınmalarından bir tanesi de halsizlik ve yorgunluktur. Yorgunluk sadece fiziksel kökenli olmayıp, ruhsal kökenli de olabilir. Günlük hayatta karşılaşılan pek çok durum insanın bedensel enerjisini tüketebilir.
Ben burada daha çok, ciddi bir tıbbi hastalığı olmayan, modern çağın getirdiği aşırı koşuşturmaca, stres ve hatalı beslenmeye bağlı olan halsizlikten ve yorgunluktan söz edeceğim. Normal desteklere rağmen kişide yorgunluk devam ediyorsa, o zaman mutlaka tıbbi bir danışmana başvurmalı ve özellikle uykusuzluk, depresyon, tiroit hastalıkları, şeker, tüberküloz, kansızlık, kanser, böbrek …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Eki 2010 | No Comment | ]