Kategori bilgisi:

Uzman Ender Saraç sağlık ve diyet üzerine öneri ve formülleri, özel çaylar, diyet listeleri Ender saraç tarafından hazırlanan kürler.

Diyetcim.net sitesinde bu kategori altında yayınlanan bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir
:3 kilo verme
.7 günde 3 kilo verdiren diyet sağlıklı bir kilo verme listesidir  Doğru bir beslenme programı  ile, 3 kilo verir  fazla kilolarımızdan kurtulmak artık hayal olmamalı. Sağlıklı zayıflamak,  yavaş ve  doğru anlamda kazanılmış  sağlık açısından en doğru  yaşam  biçimidir Elimizde bulunan zayıflama imkanları doğrultusunda,   bilinçli  beslenme programlarıyla yapacağımız   egzersiz hareketleriyle bu mümkün. 

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[17 Ara 2010 | 7 Comments | ]

3 günde kilo vermek isteyenler için 3 günlük özel diyet programıyla kilo verebilirsiniz.Kilo verdiren diyetler arasında 3 günlük diyet programlarının en faydalısı 3 kilo verdiren diyet
Diyet zorlu ve yorucu fakat sonucu mutlu eden bir süreçtir. Kendimizi ve metabolizmamızı bu sürece alıştırmak zaman alır ve bize mutlu bir değişim yaşatır. Kendimize olan güvenimiz gelmekte ve zamanla beslenme düzenimizi alıştırırız.
Aslında yapmamız gereken bir kaç ipucu ve püf noktaları vardır. Öncelikle zayıflamayı çok istemeli kendimizi buna hazırlamalıyız.
3 Günde 3 Kilo vermek isteyenler için Başlangıç olarak 1 Gün Programı
1.gün Yemeniz Gerekenler :
Bir bardak greyfurt …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[12 Ara 2010 | 2 Comments | ]

DENGELİ KİLO VERELİM
Dengeli beslenmek deyince hemen aklımıza zayıflama ve egzersiz hareketleri gelir. Vücudumuzu dengede tutmak, doğru beslenmek ve bunu egzersiz ile desteklemek, şüphesiz kalıcı kilo verimini sağlayacaktır. Her şeyden önce beslenme alışkanlıklarımızı doğru yönde değiştirmek, bu anlamda bilinçli davranmamız gerekiyor. Protein ve karbonhidrat alımını dengelemek, vücudumuzun metabolizmasını bozmadan yiyeceklerimizi tüketmemiz gerek.
Kilo vermenin en sağlıklı yolu
Egzersiz hareketlerle alınan enerji miktarını yakmak olacaktır.
Aldığım kiloda fazlasını veriyorsak eğer, kilo almamız imkansız olur.
Kaliteli bir uyku uyumak da bazal metabolizmamızın çalışmasında çok etkilidir.
En Çok kalori yaktığınız saatlere dikkat edin !
En çok kalori yakılan saatler gece …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[15 Kas 2010 | 2 Comments | ]

1 haftada 10 kilo vermek isteyenler bayanların seçtiği 10 kilo verdiren diyet, bitki çayları, biberiye ve doğal zayıflama besinlerinden oluşmaktadır.Bu şekilde hem 1 haftada 10 kilo verip, hemde sağlıklı kalabilirsiniz..Bayanların en büyük sorunu olan kilolar çok kolay alınıyor. Fakat o kadar kolay verilmiyor. Sürekli diyete başlayan hanımlar kısa zamanda bırakarak veremiyorum diye pes ediyorlar. Aslında çok çabuk kilo verdiklerini görmek istiyorlar. Biraz sabırlı olsalar kilo verdiklerini görecekler.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[21 Eki 2010 | 7 Comments | ]

Kilo verme işini gözünüzde büyütmeyin. Kolayca uygulayabileceğiniz bu yöntemlerle zayıflayabilirsiniz. Kilo vermenin yolları arasında birçok farklı yöntem vardır, kilo verme yöntemleri  evde kilo verme yolları, düzenli kilo verme yöntemleri olarak farklılık göstermektedir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[3 Eki 2010 | One Comment | ]