Kategori bilgisi:

Uzman Ender Saraç sağlık ve diyet üzerine öneri ve formülleri, özel çaylar, diyet listeleri Ender saraç tarafından hazırlanan kürler.

Diyetcim.net sitesinde bu kategori altında yayınlanan bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir
:Ebru Şallı ülkemizde Pilates konusunda en çok bilinen kişilerden birisi.Ebru Şallı Pilates hakkında Doğru yürümeyi ve duruş şeklimizi düzenleyen bu kaliteli sporu, genç yaşlı demeden hepimiz severek uygulamalıyız.
Her işin başı sağlıktır. Sağlıklı bir yaşam sürebilmek için de spor yapmak şarttır. Son zamanlarda hemen hepimizin bildiği ve severek yaptığı pilatesi genç, yaşlı demeden hepimiz yaparız. Pilates yapmak, kişiyi hem zayıflatır zayıflarken de vücudumuza şekil vererek beden ölçülerimizin daralmasını sağlar.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[13 Ara 2010 | One Comment | ]

Pilates Nasıl Yapılır ?
Sadece minder üzerinde yapılan egzersizler olduğu gibi pilates için özel olarak üretilmiş, tasarlanmış ekipmanlar üzerinde de pilates egzersizleri de uygulanabilmektedir.Günümüzde artık, ülkemizde de çok yaygın olarak bulunmakta olan pilates stüdyolarında da, sizde hem minder üzerinde ve hem de ekipmanlar üzerinde pilates egzersizlerini uygulayabilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[12 Eki 2010 | No Comment | ]

Pilates merkezleri yaygın olarak birçok ilde bulunan, spor salonlarıdır.Pilates merkezleri İstanbul, izmir, ankara, anadoluda  bulunmaktadır, pilates yapmayı düşünenler bu merkezlere giderek pilates konusunda bilgiler öğrenebilir, pilates yapabilir

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[26 Eyl 2010 | No Comment | ]