Kategori bilgisi:

Uzman Ender Saraç sağlık ve diyet üzerine öneri ve formülleri, özel çaylar, diyet listeleri Ender saraç tarafından hazırlanan kürler.

Diyetcim.net sitesinde bu kategori altında yayınlanan bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir
:Elma Suyu tarifi faydaları zararları
Elma suyu birçok kişi tarafından şifa olarak kabul edilir bunun nedeni elma suyunda bulunan vitaminler, kalsiyum, fosforun vücut sağlığınıza yardımcı olması.Elma suyu yapmak isteyenler için elma suyu tarifi ve yapımı ile faydalarını görebilirsiniz.Elma suyu tarifi, elma suyu zararları, elma suyu faydası.
Elma Suyu Faydaları
Elma suyu günde bir bardak içildiği zaman kandaki kolestrolü dengeleyebilir.
kalp ve damar sağlığınızın korunmasına yardımcı olur. Antioksidan etkisinin en fazla olan elma suyudur.Kötü kolestrolün oksidasyonunu önler.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Kas 2010 | 2 Comments | ]

HERBALİST DOKTOR ÖMER COŞKUN’DAN ŞİFALI KÜRLER
İkballeşifalıyemekler programında bikilerin faydalarını ve kullanım şekillerini anlatam herbalist doktor Ömer Coşkun şifalı bitkiler konusunda önemli bilgiler veriyor. İşte programda verdiği kürlerin bazılarının yapılışları ve kullanım şekilleri:
BEL VE BOYUN FITIĞI İÇİN BİTKİSEL KÜR
GEREKLİ MALZEMELER :
* 200 gr kuyruk yağı,
* 2 yemek kaşığı bal,
* 1 tatlı kaşığı karabiber,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ
Kuyruk yağını eritin. Ilıdıktan sonra içinne bal ve karabiberi karıştırın. Ağrıyan bölgeye sürün. Ayrıca, kantaron yapı ile masaj yapın. * 1 ltre suyun içine, 3 yemek kaşığı kırkkilitotu bitkisini …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[26 Eyl 2010 | No Comment | ]

Boy uzatma kürü yaş aralığınıza göre boyunuzu uzatmanızı sağlayacak.Ahmet maranki, ibrahim saraçoğlu, ömer coşkun gibi uzmanlardan boy uzatma önerileri ve boy uzatma yöntemleri boy uzatma egzersizleri, yaşa göre boy uzatma önerileri.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[18 Eyl 2010 | 3 Comments | ]