Kategori bilgisi:

Uzman Ender Saraç sağlık ve diyet üzerine öneri ve formülleri, özel çaylar, diyet listeleri Ender saraç tarafından hazırlanan kürler.

Diyetcim.net sitesinde bu kategori altında yayınlanan bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir
:Diyet yaparken her zaman ihtiyacımız olan tüm besinleri alamıyoruz. Çoğu kişi daha hızlı zayıflamak için bazı besin gruplarını tamamen kesen diyetlere yöneliyor. Yaz mevsiminin gelmesiyle diyet yapanların sayısı arttıyor.
Diyet sürenizi gereğinden fazla uzatıp vücudunuzu besinsiz bırakırsanız ciddi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bunun için diyetinizi bozmadan, yardımcı besin destek ürünlerinden yardım alabilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[31 May 2011 | No Comment | ]

Natrol Phase2 nedir?
Natrol Phase tamamen doğal bileşenlerden oluşan bir destek ürünüdür. İçinde sentetik madde içermeyen Natrol Phase 2 ile kilo ve kan şekeri kontrolü yaparak dengeli beslenirsiniz.
FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) 2006 yılında Natrol Phase2’nin dengeli beslenme ve düzenli egzersizle birlikte alındığında zayıflamaya yardımcı olduğunu ve Natrol Phase 2’nin nişasta emilimini sınırladığını onaylamıştır. Natrol Phase 2 bu özelliğe sahip olan ilk besin destek ürünüdür. Natrol Phase 2 içindeki 4 farklı madde ile kilo kontrolü uygulayabilirsiniz.
Natrol Phase2 Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın İstanbul İl Müdürlüğü’nden 11.02.2010 tarihinde  alınan 10 34 000865 …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[15 Nis 2011 | No Comment | ]

HCG DAMLA
Dünyada zayıflamak konusunda ilgi çekici olan hcg damlayı, kilo vermek isteyen herkes kullanabilir. Tamamen bitkisek karışımlarla hazırlanmış olan bu damlanın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ağız yoluyla alınan damla, herhangi bir kimyasal karışım içermemektedir.
Diğer zayıflama kapsüllerinden farklı olarak hazırlanmış olup, gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bitkisel bir karışımdır. Herhangi bir diyet yapmanıza gerek yoktur. Sinirlilik, yorgunluk ve baş ağrısı gibi etkiler kesinlikle göstermemektedir. Yalnızca hamile olanların kullanmaması doğru olacaktır. Kullanmaya başladığınız andan itibaren ilk üç gün, vücudunuz zayıflama damlasına alışacaktır. Daha sonraki günlerde ise gözle görülür şekilde zayıfladığınızı görecesiniz. Aç kalarak yapılan …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[1 Oca 2011 | 5 Comments | ]

Acura zayıflama kemeri, sizin yağlarınızı elektronik bir şekilde yakarak,bölgesel zayıflamanıza yardımcı olurken, aynı zamanda da masaj etkisi göstererek kendinizi rahat hissetmenizi sağlar.
Kilo vermek özellikle bayanların en çok istedikleri şeylerden bir tanesidir. Bölgesel kilolarından çok fazla rahatsız olan hanımlar her zaman diyet yöntemine de gidemeyebilirler. Diyet her bünyenin kaldırabileceği birşey değildir.
Kimi insanın kan şekeri diyet yaparken düşer, bir diğer kısım ise vücudu dirençsiz kaldığı için verimli bir çalışma sergileyemez. Bu tür kişilerin, özellikle bölgesel zayıflamada, dışardan etki edebilecekleri ürünler kullanmaları gerekir. Böyle kişiler için zayıflama kremleri, yağlar ve bahsettiğimiz elektronik zayıflama …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[26 Ara 2010 | 3 Comments | ]

Selülitlerinizden Qzone İle Kurtulabilirsiniz, Qzone bölgesel zayıflama kremi içerisinde birçok bitki özü ve zeytinyağı bulundurur, Qzone diğer ürünlerden farkı kalıcı zayıflama oluşturmasıdır.İçerisinde papatya özü, portakal özü ve birçok farklı bitki bulunmaktadır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[8 Ara 2010 | 2 Comments | ]