Şems aslan

Şems aslan kimya mühendisi aynı zamanda cilt bakım ve güzellik uzmanıdır.
Yaptığı çalışmalar arasında zayıflama kürleri ve daha birçok kürlerle yapılan tedaviler bulunmaktadır.
Şems aslan
nohut suyu, ayur veda tarifleri ile birçok kişinin iğlisini çekmiş ve uygulamaya başlamıştır. Son zamanlar da bitkisel yöntemler konusunda çalışmalar yapan kişiler her gün yazılı ve görsel basında yer almaktadır. Hepsinin tedavi ve kürleri farklıdır.

bu tedavi yöntemlerine kendi yaptığı çalışmalar ve patenti kendisine ait olan ayur veda tarifleri ile bütün gözleri kendisine çekmiş farklı bir yöntem ortaya atarak büyük ilgi görmüştür.

Televizyon programlarında verdiği kolesterol düşürücü tarifleri, bronzlaştırıcı yağ, vücut diyeti, cilt için çiğ lahana kürü, saç tonikleri, sivilceler ve akneler için krem, sigara ve alkol bırakma kürleri ve daha sayamadığımız birçok konuda yaptığı açıklamalarla gündeme oturmuştur.

Şems aslan
zayıflama kahvesi ile 5 günde 2 kilo verdiren diyetleri açıklayarak zayıflamanıza yardımcı olmaktadır.
Ayrıca nohut suyu ile zayıflama çayı tariflerini de vermiştir. Yara ve ameliyat izlerini de yok eden kremler önermektedir. Ayurveda yağı ile yapılan cilt bakımının botox etkisi yaptığını söylemektedir. Ayurveda yağı ile cilt ovularak ölü deri atılır, ardından nemlendirici krem krem sürülerek bırakılır.
Ayurveda yağı ve kremlerine sahip olmak isterseniz şems aslana ulaşarak temin edebilirsiniz. Şems aslan zayıflama kahvesi, ayurveda tarifleri ile ciltteki sivilce ve aknelere son verebilirsiniz. Ergenlik sivilceleri olanlara önerilmemektedir. Ayur veda nedir derseniz muhteşem ve basit bir tedavi yöntemidir. Kökü Hindistan’ a dayanır.

Şems aslan uluslar arası cilt ve güzellik uzmanı olduğu için daha çok bu konuda çalışmalar yaptığı için gençlik sırlarını sizinle paylaşmaktadır. Şems aslan zayıflama kahvesi ayur veda tarifleri ile halkın beğenisi toplamıştır.

Şems aslan Eğitimini Türkiye, Rusya ve Azerbaycan da tamamlayan şems aslan saç dökülmesi, parlak ve dolgun saçlara sahip olmak isteyen herkes için bir tonik tarifi de vermiştir. Daha çok bayanların güzellik ve zayıflamaları konusunda açıklamalar yaparak tüm bayanların gözdesi haline gelmiştir.

Şems aslan yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. Tarih: 03 Eki 2010/ Son Duzenleme: 03.Eki.2010

site aramaları:

  şems aslan  sems aslan vücut diyeti  

Benzer Yazılar

One Comment »

  • tülay kanat demiş ki:

    30 yaşındayım 46 kiloyum kilo almak istiyorum

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.