diyet listeleri kategorisinde; diyet listeleri hakkında bilgiler, diyet listeleri yorumları, diyet listeleri diyetleri, diyet listesi, diyet program ve diyet listeleri zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "diyet listeleri" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:1200 kalorilik diyeti çoğunlukla az yağlı ve bol lifli yiyeceklere yer veriyor. Lif tüketimini desteklemek için baklagillerden yardım alıyor. Protein, yakılırken en fazla kalori harcanan besinlerden olduğu için diyetimiz yumurta gibi kaliteli protein kaynaklarına yer veriyor. Bu diyet ile ayda yaklaşık 5 – 6 kilo verebilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[11 Mar 2011 | 2 Comments | ]

Diyet listeleri arasında size en uygun olanı bulmanız için diyet listeleri arasında bir araçtırma yaptık ve hangi diyet listesi size uygun bu yazımıyla bilgi sahibi olabilirsiniz, size en iyi diyet listesi ile diyet listeleri arasında faydasını görebileceğinizi uygulayabilirsiniz

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[9 Kas 2010 | 4 Comments | ]

Tülin Şahin sağlıklı beslenmek için “Günde 6 öğün yemek yenmeli, öğünler, özellikle de sabah kahvaltısı geçiştirilmemeli, saat 19.00′dan sonra bir şey yenmemeli, günde 8 bardak su içilmeli, diyetteki saatler uyulmalı” diyor.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[5 Kas 2010 | One Comment | ]

Yaza sayılı günler kala, kadınların büyük çoğunluğunu diyet telaşı sardı. Peki sadece iki haftada hayalinizdeki bedene kavuşmak ister misiniz? Üstelik de aç kalmadan. Alman top model Heidi Klum un fitness hocası David Kirsch The Ultimate New York Body Plan isimli kitabında Klum diyetini en ince ayrıntılarına kadar anlatıyor. Diyet, düşük karbonhidrat yüksek protein esasına dayanıyor. [...]
14 günde kilo vermek isteyenler için 14 günde 4 5 6 7 8 9 kilo verdiren diyet programlarını deneyerek kilo verebilirler..
Zayıflama konusunda sıkca başvurduğumuz Dr. Ender Saraç, sıcak yaz …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Eyl 2010 | 6 Comments | ]

Yaz ayları yaklaşıp da deniz mevsimi gelmeye başladığında, fazla kilolarımızdan nasıl kurtulacağımız derdine düşeriz.Yaza özel diyet listesi ile kilo vermeye başlayabilirsiniz.diyet listesi gerçekten zayıflatıyor.Bu diyet listesi size çok faydalı olacak, yaza özel diyet listemiz tam size göre. Fazla kiloları kamufle etmeye çalışmak yerine, uygun bir diyet uygulamak hem kalıcı hem de psikolojik açıdan daha rahatlatıcıdır diye düşünmek en doğrusudur elbette.
Aşağıda vereceğimiz Tatil Diyeti herkesin kolaylıkla yapabileceği bir diyettir.
Kahvaltı: 1 adete domates, 1 adet salatalık, 1 dilim kepek ekmeği, yağsız pişmiş 5-6 adet mantar, haftada …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[1 Haz 2010 | 3 Comments | ]