diyet önerileri kategorisinde; diyet önerileri hakkında bilgiler, diyet önerileri yorumları, diyet önerileri diyetleri, diyet listesi, diyet program ve diyet önerileri zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "diyet önerileri" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Diyetinize ne kadar özen gösterseniz de zaman zaman içinden çıkılmaz durumlarla karşılaşabiliyorsunuz. Davetler, arkadaş toplanmaları, doğum günleri ve partiler diyetiniz için zorunlu bir tatil gibi. Sağlıklı bir yaşam için dengeli beslenmek istiyorsanız bu anlayışı günlük hayatınıza adapte etmeniz gerekiyor. Ancak bazı durumlarda isyan bayrağını çekip biraz mola vermek isteyebilirsiniz. İşte tam bu durumlar için hazırladığımız önerilerle acınızı biraz hafifletmeyi amaçladık.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[8 Şub 2011 | 3 Comments | ]

Evet, yanlış duymadınız. Diyet yapmadan günlük kalori tüketiminizden yaklaşık 850 – 900 kalori kesebilirsiniz. Üstelik bunun için ne zayıflama ürünü kullanmanız gerekiyor, ne de egzersiz yapmanız.
Dahası, bunu başarmak için sevdiğiniz yiyeceklerden vazgeçmeniz, sabahları kibrit çöpü büyüklüğünde peynir, akşam yemeğinde bir parmak büyüklüğünde haşlanmış tavuk yemeniz gerekmiyor!
Günlük beslenme zincirinizde yalnızca 600 kalori keserek haftada yarım kilo zayıflayabilirsiniz. Yani ayda 2 kilo verebilirsiniz. Bu sizin için yeterli değil mi? Peki, bir de bununla birlikte düzenli olarak egzersiz yaptığınızı düşünün…
Kısacası sevdiğiniz yiyeceklerden uzaklaşmadan ve hiç diyet uygulamadan çok sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[19 Oca 2011 | 6 Comments | ]

Size vereceğimiz pratik önerilerle uyguladığınız diyeti hızlandırabilirsiniz. Diyet yapmıyorsanız bile bu pratik bilgilerle vücudunuzu aşırı kalori almaktan kurtarmanız mümkün.
Stres ve kahve
Stres ve kahve genellikle birbirleriyle iyi anlaşırlar. Ancak bu ikilinin aldığınız kalori miktarını ikiye katlayacak bir özelliği var.
Stres ve sabah içtiğiniz kahveler kortizol hormonu üretimini tetikler. Kortizol hormonu aynı zamanda stres hormonu olarak da bilinir. Sinir ve stres anında böbrek üstü bezinde üretilen kortizol hormonu kişide bol yağlı, bol tuzlu veya şekerli yiyecekler yemeye iter. Sinirliyken ve yoğun stres altındayken çikolata veya pasta gibi ağır yiyecekler yemek istememizin nedeni kortizol …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[6 Oca 2011 | 16 Comments | ]

Diyet yapmadan kilo vermek isteyenlerdenseniz ve iştahınızı kapatarak kilo vermeye başlamak istiyorsanız Lif bakımından zengin yiyecekler yemeye başlayarak diyet listenize başlayabilirsiniz
Diyet yapmadan kilo vermek
Diyet yapmadan kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz ? Kilo vermenin formülü sadece diyet yapmadan geçmez eğer beslenmenize dikkat eder ve egzersiz yaparsanız sizde zamanla sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.
Yapmanız gereken sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı hazırlamak ve bunu uygulamak, daha sonra vücudunuzu formda tutmak için yapılacak egzersizler sizin genç kalmanıza vücudunuzu dinç tutmayı sağlayacaktır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[5 Ara 2010 | 3 Comments | ]

Sağlıklı beslenme ile diyet astında birbirine çok yakındır.Sağlıklı beslenen, dengeli beslenme programı olan kişi daha kolay zayıflama sağlar ve daha çabuk kilo verir.Sağlıklı beslenmenin ve kilo vermenin en önemli koşulu her besin grubundan dengeli bir beslenme sistemiyle her şeyi tüketip vücuda almaktır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Tem 2010 | 3 Comments | ]