diyet programı kategorisinde; diyet programı hakkında bilgiler, diyet programı yorumları, diyet programı diyetleri, diyet listesi, diyet program ve diyet programı zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "diyet programı" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Metabolic balance nedir ?
metabolic balance; kilo düzenleyici metabolizma programıdır. Bu program doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından geliştirilmiştir.
Bu program yardımıyla yeme – içme alışkanlıklarınız sağlıklı, dengeli ve sizin için düzenlenmiş bir beslenme şekline dönüşecektir. Bu programın temeli ise sadece size özel bir beslenme planı hazırlanmasıdır. Bu plan, güncel laboratuar tahlilleriniz ve sağlık durumunuzun gözden geçirilmesi sonunda hazırlanmaktadır.
Program 4 aşamada sizi başarıya götürecektir.
Metabolic balance ile kilo verme
Kişiye özel hazırlanan beslenme planı sayesinde kişi vücudunun ihtiyaç duyduğu tüm sağlıklı besinleri alıyor.
Bu şekilde metabolizma sağlıklı çalışıyor ve doğal bir ensülin salgılaması teşvik ediliyor. Kişi …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[31 Ağu 2010 | 2 Comments | ]

9 kilo verdiren diyet ile sadece beslenmemize dikkat ederek 9 kilo vermemiz mümkün.Kilo vermek astında çokda zor değil, bu diyet listesi meyve ve sebze ağırlıklı olması nedeni ile kilo verdiriyor.Fazla kilolarınız var ve bu durumdan çok rahatsızsanız sıkı bir diyete ihtiyacınız var demektir .

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Ağu 2010 | 29 Comments | ]

Seren serengil son günlerde 3 ayda 20 kilo vermesiyle konuşuluyor, 3 ayda 20 kilo verdiren diyet hakkında bilgi veren seren serengil bu diyet listesi paylaştı.Diyet listesi, seren serengil, diyet programı sır diyeti

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[27 Ağu 2010 | 6 Comments | ]

Aşkın yüksel diyeti diyet listesi,Diyet uzmanı Aşkın yüksel bir diyetisyen.Kilo kontrolü hakkında en bilgili kişilerden.İşte Aşkın yüksel diyeti bu sayede 7 günde 3 kilo verilebileceği öngörülüyor, fakat doğruluğu hakkında emin değiliz, bu nedenle önce bu diyet listesinizi diyetisyeninize bir sormanızı öneririz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[25 Tem 2010 | 5 Comments | ]

3 günlük şok diyet vücuttan toksinleri ve ödemi atmak için çok etkilidir. Ancak kesinlikle üç günden fazla yapılmamalı. Bu diyet birkaç kilo kaybetmek ve şekle girmek için ideal .Ender saraç tarafından hazırlanan 3 günlük ok diyet oldukça yararlı olarak gözüküyor

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[11 Haz 2010 | 4 Comments | ]