Diyet Programları kategorisinde; Diyet Programları hakkında bilgiler, Diyet Programları yorumları, Diyet Programları diyetleri, diyet listesi, diyet program ve Diyet Programları zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "Diyet Programları" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Yaza sayılı günler kala, kadınların büyük çoğunluğunu diyet telaşı sardı. Peki sadece iki haftada hayalinizdeki bedene kavuşmak ister misiniz? Üstelik de aç kalmadan. Alman top model Heidi Klum un fitness hocası David Kirsch The Ultimate New York Body Plan isimli kitabında Klum diyetini en ince ayrıntılarına kadar anlatıyor. Diyet, düşük karbonhidrat yüksek protein esasına dayanıyor. [...]
14 günde kilo vermek isteyenler için 14 günde 4 5 6 7 8 9 kilo verdiren diyet programlarını deneyerek kilo verebilirler..
Zayıflama konusunda sıkca başvurduğumuz Dr. Ender Saraç, sıcak yaz …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Eyl 2010 | 6 Comments | ]

Oruç ayında beslenme şeklinin , öğün saatlerinin değişmesi  ve hareketin azalması sebebiyle kilo alımı artmaktadır. Razamanda bu diyet önerilerine uymanız sizin kilo vermenize yardımcı olacaktır.Genelde 3 öğün yenilen yemek miktarı Ramazan ayıyla birlikte 2 öğüne düşer ve ekmek , makarna, pilav , hamur işleri , tatlılar,  et ürünleri tüketimi artar. Yani yemek düzeni tamamen değişir. Bir günde almanız gereken besin öğelerini iftar ve sahura bölerek hatta ara öğünler oluşturarak fazla kilolarınızı vermeye Ramazan ayında da devam edebilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[22 Ağu 2010 | 2 Comments | ]

Dr. Ender Saraç bu diyetin vücuttan toksinleri ve ödemi attığını söylüyor. Ama bu şok diyet 3 günden fazla yapılmamalıdır , zararlı olabilir. Bu diyet sadece birkaç kilo fazlalığı olanlar ya da vücudunu şekle sokmak isteyenler için idealdir. Mucize diyetin  tarifi şöyledir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[16 Ağu 2010 | 11 Comments | ]

Taylan Kümeli yağ yakan diyet listesi sabah, öğle ve akşam olarak kullanılmaktadır, bu diyet listesi çok faydalı
AÇ KARNINA 1 fincan sıcak su +1 dilim limon + 1 parça kabuk tarçın + 1-2 dilim limon+taze nane

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[27 May 2010 | 2 Comments | ]

‘Hem de çok sağlıklı’ “Bu diyet, meyve suları sayesinde vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minerallerin yüzde 75’ini karşılıyor. Ayrıca 2 gün sadece meyve suyu içtiğiniz için, meyvelerin antioksidan özelliği ile vücudunuzu yiyeceklerin, sigara ve alkolün zehirli artıklarından arındırmış oluyorsunuz. Kalan günler sadece salata, pişmiş sebze ve beyaz et yeniyor.” İşte ‘mucize’nin formülü: 

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 May 2010 | 21 Comments | ]