diyeti kategorisinde; diyeti hakkında bilgiler, diyeti yorumları, diyeti diyetleri, diyet listesi, diyet program ve diyeti zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "diyeti" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Ton balığı konservesi her markette bulabileceğiniz pratik bir yemektir. Bu diyetteki tüm yemekleri evde hazırlayıp rahatça işe taşıyabilirsiniz.
Ton balığı içerdiği omega 3 yağ asidi ile kolesterolle savaşır, damar tıkanıklığını önler ve kalp sağlığınızı korur.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 May 2011 | One Comment | ]

Zayıflamak, kilo vermek ve zayıf kalmak için bir süre diyet yapıp bırakmak yeterli değildir. Fit kalmak için dengeli beslenmeyi öğrenmeli, düzenli olarak egzersiz yapmalısınız. Her zaman dengeli beslenmek sizin için çok zorsa, sitemizde sık sık yer verdiğimiz pratik önerileri uygulayarak aldığınız kalori miktarını azaltabilirisiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[21 Nis 2011 | No Comment | ]

Herbalife beslenme destek ürünleri, dengeli beslenmenize yardımcı olan ürünlerdir.
Herbalife ürünleri belirli hastalıkları tedavi etmeye yarayan ilaçlar değillerdir. Doğal ve bitkisel maddelerden üretilen Herbalife ürünleri hayvalsal ve kimyasal katkı maddeleri içermezler. Herbalife ürünleri Tarım ve Köy İşleri bakanlığından onaylıdır.
Herbalife ürünlerine yalnızca diyet ürünleri demek doğru olmaz. Herbalife ürünlerinin asıl amacı, dengeli beslenerek vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri pratik yollardan almanızı sağlamaktır. Herbalife ürünlerini kullanarak yaşam standartlarınızı yükseltir, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri kolayca alabilirsiniz. Dolayısıyla Herbalife ürünleri kullanmanız, diyet yaptığınız anlamına gelmez.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[25 Kas 2010 | 14 Comments | ]

Diyet listeleri arasında size en uygun olanı bulmanız için diyet listeleri arasında bir araçtırma yaptık ve hangi diyet listesi size uygun bu yazımıyla bilgi sahibi olabilirsiniz, size en iyi diyet listesi ile diyet listeleri arasında faydasını görebileceğinizi uygulayabilirsiniz

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[9 Kas 2010 | 4 Comments | ]

Detoks diyetiyle vücuttaki  toksinler dışarı atılır.Ender saraç 2 günlük detoks listesi verdi. Bu diyet uygulanırken kırmızı et, balık , süt ve süt ürünleri , ekmek dahil tahıl ürünleri kesinlikle tüketilmemeli sadece sebze ve meyveler yenilmelidir. Detoks diyeti ağır bir diyettir ve muhakkak doktora danışılarak yapılmalıdır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 Ağu 2010 | 2 Comments | ]