diyetler kategorisinde; diyetler hakkında bilgiler, diyetler yorumları, diyetler diyetleri, diyet listesi, diyet program ve diyetler zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "diyetler" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Diyetim Neden İşe Yaramıyor?
Diyet sayısının, verilecek kilolar kadar çok olduğu bir dönemde size uygun diyet bulamadınız mı? Bulduğunuz diyetler de istediğiniz sonuçları vermiyor mu?
Belki de yanlışınız seçtiğiniz diyette değil, uygulamadadır. Bu yazıyı okuduktan sonra, bir sonraki diyetinizde daha başarılı olmamanız için bir neden kalmayacak!

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[21 Şub 2011 | No Comment | ]

Aile yemekleri veya partilerden sonraki günlerde suçluluk duygusu peşinizi bırakmıyor mu? O zaman size vereceğimiz tek günlük diyet ile aldığınız fazla kalorilerin acısını ertesi gün çıkarabilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[17 Şub 2011 | 8 Comments | ]

Makrobiyotik (macrobiotic) latincede “uzun yaşam” anlamına gelen bir kelime kökünden türemiştir. Makrobiyotik diyeti ve felsefesi, George Ohsawa adlı bir Japon uzman tarafından geliştirildi.
Ohsawa tarafından geliştirilen ilk makrobiyotik diyet, uygulaması çok zor olduğu için diğer uzmanlar tarafından yumuşatıldı ve bugünkü halini aldı.
Neden?
Makrobiyotik diyeti seçenler genellikle dönemsel olarak zayıflamak isteyen değil, sağlıklı beslenme mantığını hayatına oturtmaya çalışan insanlardır.
Makrobiyotik diyet az yağlı, çok lifli, tam tahıllı gıdalardan ve sebzelerden oluşuyor. Aynı zamanda soya sosuna da yer vererek soyanın tüm pozitif etkilerinden yararlanmanızı sağlıyor.
Kanser hastalarına genellikle az yağlı ve bol lifli diyetler önerildiği için …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[27 Oca 2011 | No Comment | ]

Evet, yanlış duymadınız. Diyet yapmadan günlük kalori tüketiminizden yaklaşık 850 – 900 kalori kesebilirsiniz. Üstelik bunun için ne zayıflama ürünü kullanmanız gerekiyor, ne de egzersiz yapmanız.
Dahası, bunu başarmak için sevdiğiniz yiyeceklerden vazgeçmeniz, sabahları kibrit çöpü büyüklüğünde peynir, akşam yemeğinde bir parmak büyüklüğünde haşlanmış tavuk yemeniz gerekmiyor!
Günlük beslenme zincirinizde yalnızca 600 kalori keserek haftada yarım kilo zayıflayabilirsiniz. Yani ayda 2 kilo verebilirsiniz. Bu sizin için yeterli değil mi? Peki, bir de bununla birlikte düzenli olarak egzersiz yaptığınızı düşünün…
Kısacası sevdiğiniz yiyeceklerden uzaklaşmadan ve hiç diyet uygulamadan çok sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[19 Oca 2011 | 6 Comments | ]

Zayıf olmak her zaman ilgi çekici ve sağlıklı olmuştur.Göbek bölgelerindeki yağlanmalardan sıkıldıysanız Göbek eriten bu diyet yam
size göre. Zayıf olanlara elbiseler daha çok yakışmakta ve rahat hareket edebilme özelliğine sahip bulunmaktalar. Zayıflamak çok kolay bir durum olmasa da, imkansız değildir. Vücutta en estetik olan bölge göbektir ve dümdüz olmasını isteriz. Özellikle doğum sonrası göbekte biriken yağlar, kadınların korkulu rüyası olmayı başarmıştır. Belli bir yaştan sonra göbek bölgesinde oluşan yağları yok etmek biraz zor olabilir. Kadın veya erkeklerde fark etmiyor.
göbek eriten diyet ve egzersizler
Sorun kalıcılıkla ve yaş ile alakalı bir durum. …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[24 Ara 2010 | 5 Comments | ]