göbek eritme kategorisinde; göbek eritme hakkında bilgiler, göbek eritme yorumları, göbek eritme diyetleri, diyet listesi, diyet program ve göbek eritme zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "göbek eritme" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:İştah Kesmek ve Zayıflamak
 
Diyet ile kilo verip sonraki ay bütün kiloları geri mi alıyorsunuz. Sürekli zayıf kalmak için yediklerinize her dönem dikkat etmeniz gerekiyor. 1 hafta şok diyet uygulayıp ertesi verdiğiniz kiloları kebapçıda kutlayamazsınız.
 
Aşırı yemeyi engellemek için iştahınızı kontrol altına almalısınız. İştah faktörü stres hormonuyla daha da artar ve canımız sürekli tuzlu, yağlı ve şekerli yiyecekler yemek ister. İştahınızı kesmek ve midenizi küçültmek uzun vadede sizin için diyet yapmaktan daha faydalı olabilir.
 
- Her yemekten önce bir büyük bardak su için.
- Akşam yemeklerinde mutlaka salata yiyin, salatayı yemekle birlikte değil, yemekten önce yiyin.
- Mutlaka …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[25 Kas 2011 | No Comment | ]

Göbek ve bel bölgenizde toplanan yağlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? Hangi gıdalardan ne kadar yiyeceğinizi bilirseniz, göbek ve bel bölgenizdeki yağlayı azaltabilirsiniz.
 
Metabolizma
Öncelikle metabolizmanızı hızlandırmanız gerekiyor. Metabolizmayı hızlandırmanın ana yolu daha sık yemek yemekten geçer. Günde 5-6 ara kere az ve öz beslenerek metabolizmanızı sürekli çalıştırırsınız. Sürekli çalışan metabolizma sürekli yağ yakar. Hızlanan metabolizma ile zayıflamak çok daha kolaydır. Günde sadece 1-2 kere besleniyorsanız metabolizmanız çok yavaş demektir. Yavaş metabolizma yağ yakmak yerine yağlara sıkı sıkıya tutunur. Bu şekilde zayıflayamazsınız.
 
Protein
Vücutta yağ birikimini azaltmak için protein ağırlıklı beslenmelisiniz. Son yıllarda çok moda olan …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[19 Eki 2011 | No Comment | ]

Diyet listesi olmadan diyet yapılır mı? Elbette, hatta buna dengeli beslenmek de diyebiliriz. Önemli olan neyden kaç gram yiyeceğinizi bilmek değildir. Önemli olan hangi besin gruplarına ağırlık verip hangilerinden az yiyeceğinizi bilmektir.
 
Besinlerin kalori değerini bilmek çok önemlidir. Sık tükettiğiniz besinlerin yağ, şeker, lif, vitamin ve mineral değerleri hakkında fikir sahibi olursanız, büyük bir adım atmış olursunuz. Bunun için alışveriş yaparken poşetlerin arkasındaki besin değerleri tablosunu okumanız veya internetten 2 dakikalık bir araştırma yapmanız yeterlidir.
 
Doğru yağ seçimi hayati öneme sahiptir. Bu konu sadece kilonuz için değil, kalp ve damar sağlığınız için …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[11 Eki 2011 | No Comment | ]

Bu egzersizlerle kalça kaslarınızı çalıştırarak basen ve bacak bölgenizi inceltebilirsiniz. Evde veya iş yerinde yapacağınız bu aerobik hareketleri için spor aleti almanız veya üstünüzü değiştirmeniz gerekmiyor. İhtiyacınız olan tek şey 2m karelik boş bir alan ve uzanabileceğiniz rahat bir zemin. Dilerseniz aerobik matı kullanabilirsiniz.
Sırt üstü uzanın, dizlerinizi kırın ve ayak tabanlarınızı yere basacak şekilde pozisyon alın. Bir bacağınız sabit tutarken diğer bacağınızı havaya kaldırın ve düz tutatarak gerin. Duruşunuzu bozmadan bacağınızı yerden 50cm kadar kaldırın. İçinizden ona kadar sayın ve başlangıç pozisyonuna dönün. Bu hareketi her iki bacakla da 15-20 …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Nis 2011 | No Comment | ]

Sadece mekik çekerek ve göbek eritme hareketleri yaparak göbek yağlarınızdan kurtulamazsınız. Göbeğinizi kaplayan bir yağ tabakası varsa karın kaslarınız hiçbir zaman hayal ettiğiniz gibi görünmez.  Peki, “sabah akşam mekik çektim, göbek eritme hareketleri yaptım yine de azalmadı bu yağlar” diyorsanız size kötü bir haberimiz var. Yalnızca tek bir kas grubunu hedef alan egzersizlerle yağ eritemezsiniz. Çalıştığınız bölgeyi inceltseniz bile bu etki kısa süre içinde kaybolacaktır.
Sizin ihtiyacınız olan şey göbek eritmek egzersizleri değil, komple yağ yakma egzersizleridir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Şub 2011 | 6 Comments | ]