kilo alma kategorisinde; kilo alma hakkında bilgiler, kilo alma yorumları, kilo alma diyetleri, diyet listesi, diyet program ve kilo alma zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "kilo alma" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Aşırı zayıf olmak da hoş bir görüntü vermez ve şişmanlamak için farklı yöntemlere başvurulur, aşırı kilolu olmak kadar da sağlıksız olabilir.Şişmanlama yöntemleri ile Zayıf olmak her zaman sağlıklıdır. Fakat aşırı zayıf olmak da hoş bir görüntü vermez ve şişmanlamak için farklı yöntemlere başvurulur, aşırı kilolu olmak kadar da sağlıksız olabilir. Bunun için uygulanması gereken diyetler ve kurallar vardır. İlk önce beslenme düzenimizi değiştirmemiz gerekiyor. Öğün atlıyor ve düzenli yemek yemiyorsak, kilo alamayız. Çok fazla sıvı tüketimi alıyor ve sigara kullanıyorsak, bu alışkanlıklarımızdan vazgeçmemiz gerekiyor.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[21 Ara 2010 | One Comment | ]

kilo alma
Kilo almak için neler yapmalı, kilo almak için hangi diyet listesi uygulanmalı, kilo almak için hangi ilaçlar kullanılmalı ve neler yenilmesi gerekilenler konusunda bilgiler kilo almak için yapılması gerekilenler arasından en önemli bilgiler.Kilo vermek için uğraşanlar olduğu kadar kilo almak için de uğraşan kişiler bulunmaktadır.Kilo almamanın bir çok sebebi olabilir.Sigara içenlerde iştah kesilmesi,bağırsak kurtları,hormonal nedenlerden dolayı kilo alamama gibi  sorunlar yaşanmaktadır.
Kilo almak için ana ögünlerde bol çeşit olmasına özen gösterin.
Kilo almak için kilo aldıran besinler : Et,süt,tahıl,meyve ve  sebzeyi bir arada tüketin.Süt ve yoğurt miktarını arttırın.Ara öğünlerde taze …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[7 Kas 2010 | One Comment | ]

Kilo aldıran yiyeceklerden olan simit kilo aldırıcı özelliğe sahiptir.Bunun yanısıra kilo aldıran meyveler, yiyecekler, kuru yemişler, bitkiler ve besinler bulunmaktadır.Bu besinler nasıl kilo alırım diyenler için özel hazırlandı.İçerisinde bol miktarda B vitamini, amino asitler bulunmaktadır.
İnsanların en çok tükettikleri yiyeceklerden biri olan simit kilo aldıran özelliklere sahiptir.İçinde bol miktarda  B vitamini,amino asitler,antioksidanlar ve mineraller bulunmaktadır.
İşte Size Kilo Aldıran Yiyecekler
Simitin üzerindeki çörek otu ve susamlar nedeni ile besleyici değeri iki katına çıkmaktadır.Bir simitte ortalama 100 kalori bulunmaktadır.Simitin yanında meyve suyuveya ayran içtiğiniz zaman bu kaloridaha da artmaktadır.
Buğdaydan yapılan ve vazgeçilmeyen makarna da …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Eki 2010 | No Comment | ]

Kilo almak isteyenler için Ahmet maranki, suna dumankaya, ender saraç tarafından hazırlanan kilo alma önerileri, formülleri ve kilo aldırıcı bilgiler, bu formülleri kilo almak isteyenler uygulayabilirler.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[14 Eyl 2010 | 5 Comments | ]

Diyet yaşının 12-13′lere düştüğü günümüzde büyüme çağındaki genç nüfus tehdit altında. Ama kilo alırken de bilinçli olmak şart!

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 Eyl 2009 | 3 Comments | ]