kilo vermek kategorisinde; kilo vermek hakkında bilgiler, kilo vermek yorumları, kilo vermek diyetleri, diyet listesi, diyet program ve kilo vermek zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "kilo vermek" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Beslenme ve diyet uzmanları tarafından yapılan araştırmalara göre diyet programı takip etmesine rağmen kilo veremeyen pek çok kişi var. Peki ama zayıflamak için diyet yapmasına rağmen kilo veremeyenlerin gerekçeleri ne? Yani kilo vermek için yapılması gereken ilk etkinlik olan diyet ile ilgili bir problem olmamasına karşın neden kimileri kilo alıyor?

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[19 Ağu 2011 | No Comment | ]

Size vereceğimiz pratik önerilerle uyguladığınız diyeti hızlandırabilirsiniz. Diyet yapmıyorsanız bile bu pratik bilgilerle vücudunuzu aşırı kalori almaktan kurtarmanız mümkün.
Stres ve kahve
Stres ve kahve genellikle birbirleriyle iyi anlaşırlar. Ancak bu ikilinin aldığınız kalori miktarını ikiye katlayacak bir özelliği var.
Stres ve sabah içtiğiniz kahveler kortizol hormonu üretimini tetikler. Kortizol hormonu aynı zamanda stres hormonu olarak da bilinir. Sinir ve stres anında böbrek üstü bezinde üretilen kortizol hormonu kişide bol yağlı, bol tuzlu veya şekerli yiyecekler yemeye iter. Sinirliyken ve yoğun stres altındayken çikolata veya pasta gibi ağır yiyecekler yemek istememizin nedeni kortizol …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[6 Oca 2011 | 16 Comments | ]

Diyet yapmadan kilo vermek isteyenlerdenseniz ve iştahınızı kapatarak kilo vermeye başlamak istiyorsanız Lif bakımından zengin yiyecekler yemeye başlayarak diyet listenize başlayabilirsiniz
Diyet yapmadan kilo vermek
Diyet yapmadan kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz ? Kilo vermenin formülü sadece diyet yapmadan geçmez eğer beslenmenize dikkat eder ve egzersiz yaparsanız sizde zamanla sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.
Yapmanız gereken sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı hazırlamak ve bunu uygulamak, daha sonra vücudunuzu formda tutmak için yapılacak egzersizler sizin genç kalmanıza vücudunuzu dinç tutmayı sağlayacaktır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[5 Ara 2010 | 3 Comments | ]

Kilo vermek için ne yapmalıyım, nereden başlamalıyım diye düşünen bayanlar, kilo vermek için ilk yapılması gerekilenleri öğrenebilir.Kilo vermek için astında mucize aramaya gerek yok, kilo sorunu olanlar birkaç basit öneriye kulak vererek gerekli bilgileri öğrenip bunları uygulayarak kilo vermeye başlayabilirler, kilo vermek sizin elinizdedir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[30 Tem 2010 | 3 Comments | ]

Kilo vermek
Kilo vermek sağlık için istenebilir. Hareketli olmak yani fit olmak için istenebilir. Ancakelin kendimizi aldatmayalım; çoğunlukla görünüm için istenir( Hatta herkez bunun için ister)… Kilo verme arzusunun kaynağı ne olursa olsun vermek istediğimiz şey vücuttaki yağdır her zaman. Kas veya kemik değil. Görünüm Sğalık ve hareketliliğe de etki eden şey yağ fazlalığıdır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[7 Ağu 2009 | One Comment | ]