ömer coşkun kategorisinde; ömer coşkun hakkında bilgiler, ömer coşkun yorumları, ömer coşkun diyetleri, diyet listesi, diyet program ve ömer coşkun zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "ömer coşkun" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:HERBALİST DOKTOR ÖMER COŞKUN’DAN ŞİFALI KÜRLER
İkballeşifalıyemekler programında bikilerin faydalarını ve kullanım şekillerini anlatam herbalist doktor Ömer Coşkun şifalı bitkiler konusunda önemli bilgiler veriyor. İşte programda verdiği kürlerin bazılarının yapılışları ve kullanım şekilleri:
BEL VE BOYUN FITIĞI İÇİN BİTKİSEL KÜR
GEREKLİ MALZEMELER :
* 200 gr kuyruk yağı,
* 2 yemek kaşığı bal,
* 1 tatlı kaşığı karabiber,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ
Kuyruk yağını eritin. Ilıdıktan sonra içinne bal ve karabiberi karıştırın. Ağrıyan bölgeye sürün. Ayrıca, kantaron yapı ile masaj yapın. * 1 ltre suyun içine, 3 yemek kaşığı kırkkilitotu bitkisini …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[26 Eyl 2010 | No Comment | ]

Boy uzatma kürü yaş aralığınıza göre boyunuzu uzatmanızı sağlayacak.Ahmet maranki, ibrahim saraçoğlu, ömer coşkun gibi uzmanlardan boy uzatma önerileri ve boy uzatma yöntemleri boy uzatma egzersizleri, yaşa göre boy uzatma önerileri.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[18 Eyl 2010 | 3 Comments | ]

İkballe şifalı bitkiler programında şifalı bitkiler ve şifalı yemek tariflerinin ne kadar yararlı olduğunu ve bizlerinden çok yakından tanıdığı gibi ünlü doktorumuz sayın ömer coşkun ikbal gürpınarın sunduğu ikballe şifalı bitkiler programına sürekli ve her zaman konuk olmaktadır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[27 May 2010 | 4 Comments | ]