Taylan Kümeli kategorisinde; Taylan Kümeli hakkında bilgiler, Taylan Kümeli yorumları, Taylan Kümeli diyetleri, diyet listesi, diyet program ve Taylan Kümeli zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "Taylan Kümeli" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Ünlü diyetisten ve beslenme uzmanı Taylan Kümeli konuk olduğu bir televizyon programında 1 ayda 6 kilo verdiren diyetini paylaştı. Taylan Kümeli’nin 1 ayda 6 kilo verdiren diyeti sebze ve meyve ağırlıklı bir diyet. Bu özel diyet 3 adet ana, 4 adet ara öğünden oluşuyor. Ayrıca sabah kalkınca aç karnına limon, elma ve tarçın gibi gıdalarla metabolizmanızı çalıştırmaya, yağ yakmaya başlıyorsunuz. Kuru kayısı, erik ve kefir ile sindirim sorunlarınız çözülüyor. Taylan Kümeli’nin diyet listesi sık ve az yeme mantığına dayanıyor.
 
Uyanınca
 
1 bardak sıcak su, 1 dilim limon, 1 parça kabuk tarçın, 1 …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[6 Eyl 2011 | 4 Comments | ]

Taylan kümeli hakkında kısaca söylemek gerekirse ; Taylan kümeli 1962 yılında Ankara ‘da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara TED Kolejinde bitirmiş , 1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden derece ile mezun olmuştur. 2 yıl sonra ise Master  tezini ODTÜ ‘de  Katkı Maddelerinin İnsan Sağlığı Üzerine Etkisiyle yapmıştır.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[17 Tem 2010 | 3 Comments | ]

Uzman Diyetisyen Selahattin Dönmez, Taylan kümeli, Banu kazanç’ın diyet listelerine bakarak sizde size en uygun olanı uygulayabilirsiniz.bu diyet listesi gerçekten faydalıdır
Kahvaltı
1 ince dilim ekmek
1 ince dilim peynir
3 adet zeytin
Taze tatlı kırmızı biber, taze nane ve taze maydanoz dalları
1 su bardağı taze sıkılmış meyve suyu

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[16 Haz 2010 | 19 Comments | ]

Taylan Kümeli Kimdir?
Taylan Kümeli, 1962 yılında Ankara’da doğdu.1986 yılında Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü dereceyle bitirdi. “Toplu Beslenme Birimlerinde Menü Planlamada Tasarruf” çalışmasıyla 1987 yılında VB tarafından ödül aldı.1986 – 1988 yılları arasında O.D.T.Ü. Gıda Mühendisliği bölümünde “Gıda Katkı Maddelerinin İnsan Sağlığına Etkileri Üzerine” konulu teziyle yüksek lisans programını tamamladı.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[15 Haz 2010 | 4 Comments | ]

Taylan Kümeli yağ yakan diyet listesi sabah, öğle ve akşam olarak kullanılmaktadır, bu diyet listesi çok faydalı
AÇ KARNINA 1 fincan sıcak su +1 dilim limon + 1 parça kabuk tarçın + 1-2 dilim limon+taze nane

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[27 May 2010 | 2 Comments | ]