zayıflama yolları kategorisinde; zayıflama yolları hakkında bilgiler, zayıflama yolları yorumları, zayıflama yolları diyetleri, diyet listesi, diyet program ve zayıflama yolları zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "zayıflama yolları" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Artık fazla kilolarınızdan sıkıldınız, yoruldunuz, kendinizi yenilemek istiyorsunuz. Zayıflamak için aç kalmanıza hiç gerek yok! Vücudumuzun istekleri ve kendine özgü bir dili var. Yani şişmanlıktan yana mutluluk oyunları oynamamıza gerek yok. Bazı küçük ve kolay önerileri dikkate alırsak, şişmanlık ve kilo gibi sorunlarımızdan kurtulacağız. Diyet yapmaya karar verdik ve uygulamaya başladık. İşte önemli olan bundan sonrası.
Kesinlikle kararlı olmalı ve asla taviz vermemeliyiz. “Bir dirhem et bin ayıp örter” sözünün geçmişte kaldığı bir dönemde yaşamakta, artık kilo probleminin onlarca hastalığı da beraberinde getirdiği bilinmekte. Az ve sık yemek …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[28 Ara 2010 | 4 Comments | ]

Sağlıklı Zayıflama yolları ve yöntemleri basit olmasına rağmen oldukça etkilidir.Günlük yaşamınızda uygulayabileceğiniz basit ve etkili zayıflama yöntemleri sizi zayıflatıcak.Aç kalmadan zayıflamak mümkün !

Zayıflamaya karar vermek düşündüğünüzde, aklınıza aç kalmak mı geliyor?
Yorgun, halsiz, çoğu zaman konuşmaya bile gücünüzün kalmayacağını düşünüyorsunuz? Değil mi?
Öyleyse artık doğru beslenmenin farkına varmak, kendimizi bu konuda bilinçlendirmenin zamanı geldi.
Öncelikle kendi kilo kontrolümüzü elimize almalı, vücudumuza yararlı besinler tüketmeliyiz. Tek tip beslenme yerine, yiyeceklerimize çeşitlilik katmalı, kendimize bu alışkanlığı kazandırmalıyız. Çoğumuz diyet dönemlerinde kahvaltıyı atlar, öğünümüzü kahve ile geçiştiririz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 Kas 2010 | One Comment | ]

Bundan binlerce yıl önce çetin yaşam şartları yüzünden insanoğlunun sahip olduğu beslenme alışkanlıklarını, bugün dünyada sürdüren 84 kabile varmış…

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 Tem 2009 | One Comment | ]

Kaslı bir vücuda sahip kişilerin metabolizması daha hızlıdır ama eğer yağ oranı yüksek bir vücuda sahipseniz tam tersi metabolizmanız yavaşlar. Bu nedenle şişman kişiler bazen daha az yemelerine rağmen kilo alabilirler. Kaslarınız yediklerinizi yakmanızı sağlar, yanlış diyetler ise kas kaybetmenize ve dolayısıyla metabolizmanızın yavaşlamasına neden olabilir.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Haz 2009 | One Comment | ]

Patatesin hep şişmanlattığı söylenir. Kalorisinin yüksek olduğu düşünülür ve diyet listelerinden uzak tutulur. Oysa patates vücut için gerekli birçok mineral içeriyor. Bu nedenle beslenme programından çıkartılmaması gerekiyor. Hazırladığımız patates diyeti ile 1 haftada rahatlıkla 3- 5 kilo verebilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[29 Haz 2009 | 2 Comments | ]