zayiflamakk kategorisinde; zayiflamakk hakkında bilgiler, zayiflamakk yorumları, zayiflamakk diyetleri, diyet listesi, diyet program ve zayiflamakk zayıflama önerileri bulabilirsiniz. Diyetcim.net sitesinde "zayiflamakk" konusunu içeren bilgiler ve haberler aşağıda listelenmiştir:Araştırmalara göre her on bayandan sekizi egzersiz yapmamaktadır. İnsanlar zorda kalmadıklarında dahi yürümeye tenezül etmezler. Doğrusu bu durum sadece aşırı kilo alımına kadar olan kısımdır. Aşırı kilo alımında hanımlar genelde zayıflamanın yollarını ararlar. Bu nedenle ilk iş diyet programlarıdır.

Fakat diyet programlarının sadece işe yaramamasından dolayı egzersizlere başlarlar. Eğer kilo vermek istiyorsanız öncelikle her gün egzersiz yapmalısınız. Fakat bazı yanlış yapılan egzersizler sonucunda insanların bedeni çok yorulmakta ve çeşitli sağlık problemleri meydana gelmektedir. Egzersiz yaparken kendinizi zorlamamanız gerekiyor. Egzersizlerin yapılması aslına bakılırsa çok basittir. Egzersiz yaparken önce ağaçların olduğu bölgeleri ya …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[8 Eki 2010 | No Comment | ]

Funda bitkisi Ericaceae familyasından çiçekli bir bitkidir. Süpürge otu, süpürge çalısı ya da püren isimleri ile de anılmaktadır. 700′den fazla çeşidi bulunmakla birlikte funda suyu ve çayı olarak pazarlanan formu Herba ericae’dir. İdrar yolları dezenfektanı, kabızlık giderici ve idrar söktürücü olarak kullanılmaktadır. Böbrek kumu dökücü ve selülit giderici etkiler de sahiptir.
Funda yapraklarından elde edilen funda suyu aktarlarda hazır olarakta satılmaktadır. Bir ölçek funda suyu koyulan bir çay bardağının üzeri içme suyu doldurularak tüketilen bu faydalı ürünün günde 3 defa içilmesi önerilmektedir.

Zayıflama …

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[2 Eki 2010 | No Comment | ]

Elma çayı sadece kilo vermenize değil sizin sağlığınıza kavuşmanızı sağlayacak, elma çayının yapımı hakkında gerekli bilgiler ile birlikte, elma çayının 2 tarifi bulunmakta, bunlardan size en uygununu uygulayarak sizde elma çayınızı kendiniz yapabilirsiniz. !

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[8 Ağu 2010 | 10 Comments | ]

Çimen Suyu İçinde 100`den Fazla Vitamin ve Enzim Barındırırİçinde 100`den fazla vitamin ve enzim barındıran ve özel yetiştirilmiş çimlerden elde edilen `çimen suyu`, kanı yenileme özelliğiyle dikkat çekiyor. Tadı pek de hoş olmadığı için genelde tek yudumda içilen ve ağız tadını düzeltmek için peşinden bir dilim portakal yenen bu ilginç içecek hakkında 10`dan fazla kitap yazıldı. Özel tohumları olan bu çimen , yine özel olarak yetiştiriliyor.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[4 Haz 2010 | 4 Comments | ]

Zayıflamaya Yardımcı Bitkiler, zayıflamaya yardımcı meyveler, zayıflamaya yardımcı besinler hakkında bilgiler bulabilirsiniz.Ayrıca birçok farklı egzersiz ile zayıflamaya yardımcı egzersizleri okuyabilirsiniz.

Yazının Devamını okumak ve bilgi almak için tıkla »
[23 May 2010 | 3 Comments | ]