sağlıklı rejim

Rejim yapmak her daim TülIN! Ancak her şey gibi de yenileniyor! İşte karşınızda size ` yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı` dedirtecek, …Rejim yapmak her daim TülIN! Ancak her şey gibi rejimler de yenileniyor! İşte karşınızda size `Rejim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı` dedirtecek, hayatınızı kolaylaştıracak yeni bir sistem: Bodywatchers. Bu sistemin uygulayıcıları ve `Moms` for Bodywatchers`ın (MFB) sahipleriyle konuştum ve bu yeni moda rejimi sizler için öğrendim…

* Sistem nasıl işliyor? Müşteri her acıktığında sizi mi arıyor?

Joyce Israel: MFB programına yeni katılmak isteyen kişilerle konuşup; genel sağlık durumları, yaşam ve yeme alışkanlıkları ile ilgili bilgiler alıyoruz. Bütün bunları değerlendirip, besin değerlerine göre, kalori hesabına benzer şekilde kişinin `body puanı` belirleniyor. Kilosu çok olan kişinin bodypuan hakkı da daha çok oluyor. MFB sistemi birçok diyet sisteminin aksine yemek üzerine kurulu! Temel olarak besinlerin içerdiği yağ, kalori ve posa oranı göz önünde bulundurularak tüm yiyeceklere bir bodypuan veriliyor.

Linda Günyü: MFB olarak, bir günlük yiyecek tüketiminin yüzde 75`ini karşılıyoruz. Tüm yemekler taze ve günlük olarak, kişinin ev veya işyeri adresine teslim ediliyor. Haftalık paketlerimiz; mönü ve bir tanıtım broşürü ile birlikte gönderiliyor. Böylece katılan kişiye pratik öneriler de sunuyoruz.

YİYEREK KİLO VERİN

* Müşterilerinize ne vaat ediyorsunuz?

J.I.: Bu programı uygulayanlara; taptaze, tamamen doğal ve katkısız yiyecekler ile hiç sıkılmadan kilo kaybı vaat ediyoruz! Hijyenik ve profesyonel bir mutfakta, kaliteli malzemelerle hazırlanmış, doğru şekilde pişirilmiş, porsiyonlanmış ve paketlenmiş yiyecekler sunuyoruz. MFB programına katılan hiç kimse bugüne kadar yiyecek miktarının az geldiğini söylemedi.

L.G.: Başta `Bunları yiyerek nasıl kilo kaybederiz` diye düşünüyorlar ama haftanın sonunda kilo kaybettiklerini görünce şaşırıyorlar.

* Mönüyü neye göre hazırlıyorsunuz?

L.G.: Haftalık mönüleri mevsim ve müşterilerimizden gelen tepkilerle oluşturuyoruz.

* En gözde mönü veya diyet yemekleri hangileri?

L.G.: Özellikle düşük yağ oranı ve düşük kalori oranı içeren biscotti ve cheesecake`lerimiz herkesin gözdesi haline geldi. Haftalık MFB paket programına bu ürünler dahil olmayan kişiler de misafirlerine ikram etmek için alıyorlar. Birçok tatlımız da diyabetik diyete uygun olduğu için tercih ediliyor.

J.I.: Sıcak ve soğuk çorbalarımız çok popüler. MFB programında insanlar hem sağlıklı hem de çok çeşitli yemek yiyerek sıkılmadan kilo kaybediyor. Program karbonhidratlı yiyecekler içerdiği için de bizlere çok uygun!

* Bu yöntem kime hitap ediyor?

L.G.: Bu yöntem sağlıklı beslenmek isteyen herkese hitap ediyor. Kilo sorunu olmayan ancak işyerinde dışarıdan sağlıksız beslenen kimselerin de ilgisini çekiyor. Tabii sağlık ve kilo sorunu olanların da…

sağlıklı rejim yazısına ait etiketler : , , , ,
sağlıklı rejim yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. Tarih: 06 Haz 2009/ Son Duzenleme: 06.Şub.2010

Benzer Yazılar

2 Comments »

  • DUYGU EKİCİ demiş ki:

    Çok güzel bir sağlıklı beslenme yöntemi kilo sorunu olanlar içinde göz önünde bulundurulması gereken bir liste.

  • Nil R demiş ki:

    TATLIYI TAMAMEN KESMEK LAZIM HAMURİŞİNİ… BANA MANTIKLI GELMEDİ BU PROGRAM

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.