ender saraç zayıflama çayı

Ender saraç mucize zayıflama çayı 5 mucize bitkiden oluşan bitkisel bir zayıflama çayıdır.Dr. ’ın 5 Mucizevi Bitki Karışımından Oluşan

Rejim yapın veya yapmayın, kilo vermeniz kaçınılmaz. 5×5 Zayıflama Çayı ile zahmetsizce formunuza kavuşun!

İçerik: Kekik (Zahter) 50 gr. Biberiye 70 gr. Yeşilçay 80 gr. Funda Yaprağı 100 gr. Mate Yaprağı 50 gr.

Mate Nedir?

Mate, Güney Amerika’da yetişen “Ilex Paraguayensis” isimli bitkinin yeşil yapraklarıdır. İlk kullanıcıları Güney Amerika yerlileri olup, sonraları Cizvit rahipleri tarafından düzenli olarak üretilmiş ve uyarıcı etkisi nedeni ile çay ve kahve yerine tüketilen günlük bir içecek olarak kullanılagelmiştir. Asırlardır Güney Amerika yerlileri tarafından güç ve şifa kaynağı olarak tüketilen Mate çayı, bu özellikleri ile kıtanın milli içeceği. Mate Çayı, en çok Paraguay’da yetişen tropikal bir bitkiden (Ilex paraguayensis) elde edildiği için Paraguay Çayı olarak da biliniyor.

Mate Çayı tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılmaktadır. Vücutta yağ emilimini engelliyor, yağların hızlı yakılmasını sağlıyor ve vücuttan su atılımını kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda kafein benzeri özelliklere sahip fakat kafeinin kötü etkisine sahip değildir. Her yaştan grubu tarafından kullanılabilir. Metabolizması yavaş işleyen kişiler için son derece sağlıklı bir içecektir. Tam etki için günde üç fincan tüketilmelidir.

Mate Çayı Ne İşe Yarar ?

  • Vücuttan su atımını kolaylaştırır, böylece ödem giderici etki sağlar.
  • Yağların hızlı yakılmasını sağlar. Bu nedenle rejimlerde ve obezite tedavisinde sıkça kullanılır.
  • Yüksek orandaki vitamin ve mineral içeriği ile vücuda enerji verir.
  • Dokuları zararlı dış etkenlere karşı koruyarak, yaşlanma etkilerini geciktirir, vücudun direncini artırır.
Kullanımı ve Etkisi
Mate, Biberiye, Kekik, Funda yaprağından 1′er tatlı kaşığı, Yeşil çaydan 2 tatlı kaşığı 1 litre kaynamış suya eklenir 10 dakika demlendikten sonra süzülerek içilir. Kilo farkını ve etkisini hemen 3 gün içerisinde göreceksiniz

Beşi Bir Yerde Nasıl Hazırlanıyor?

Bir litre kaynamış suya birer çay kaşığı mate, yeşil çay, funda, biberiye ve kekik yaprağı atılır. On dakika demlenmesi bekelenir ve süzülerek içilir.

ENDER SARAÇ: Doğal yollardan kilo vermek, insan sağlığı için büyük önem taşıyor. Bitki çayı diyetiyle ayda beş kilo vermek mümkün. Ancak günde iki ya da üç bardaktan fazla içilmemeli.

Hangi bitki, ne işe yarıyor?

Ender saraç ZAYIFLAMA ÇAYI

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor.

Ürün Tarım Bakanlığı Onayı İle Türkiye’de El Değmeden Hijyenik Şartlarda Paketlenmektedir.

Ender Saraç

  • 2-3 yaprak sinameki,
  • 4-5 tane maydanoz ( saplarıyla beraber)
  • 2 adet avokado yaprağı,
  • bir tutam kadar mısır püskülü,
  • bir tutam kiraz sapı,
  • yarım tatlı kaşığı kadar rezene tohumu
Zayıflama Çayının Hazırlanışı:
Yukarda adı geçen malzemelerimizi bir bardak suya konuyoruz. 2-3 dakika kadar kaynatıyoruz. Demlendikten sonra çayımızı süzüyoruz. İçine ince bir dilim limon konularak tatlandırılır.Kaynakwh: Ender Saraç Zayıflama Çayı Tarifi
Kesinlikle şekersiz olarak içilmesi gerekir. Sabah ve akşam günde iki kez bu zayıflama çayını içmelisiniz. Çok aç ya da çok tok iken içmeyiniz.

zayıflama çayı tarifi, zayıflama çayı ömer coşkun, zayıflama çayı mate, zayıflama çayı kullananlar, zayıflama çayı nasıl yapılır, zayıflama çayı ibrahim saraçoğlu hakkında bilgileri size öneririz.

ender saraç zayıflama çayı yazısına ait etiketler : , , , ,
ender saraç zayıflama çayı yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz. Tarih: 24 Eyl 2010

Benzer Yazılar

Tutmayın beni... Yorum yazcam.

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.

 

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları :
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır.